Hakkımızda
VideoPro, 2010 Kasım ayından beri temsil ettiği markaları, profesyonel alanlardaki çeşitli ihtiyaçlar için ülkemizdeki bayi kanalı üzerinden satmakta olan katma değerli bir distribütör firmadır. 

VideoPro’nun temel amacı; ekonomik ve kullanışlı, endüstri standartlarını belirleyen markaları ülkemizde temsil etmek, yeterli stok ve lojistik altyapısı ile iş ortaklarını desteklemek ve güçlü kanal yapısı ile müşterilerine ürün ve hizmetlerini en iyi şekilde ulaştırmaktır. 

VideoPro, medya sektöründe dünyada örnekleri olan ancak ülkemizde yaygın olarak bulunmayan bir iş modeli ile yola çıkmıştır ve bu doğrultuda çalışmaktadır. Bu model katma değer yaratan distribütör modelidir . Bu model doğrultusunda Video Pro ülkemizde temsil etmekte olduğu markaları farklı ürün grup ve kategorilerinde uzman iş ortakları aracılığı ile son kullanıcılara ulaştırmaktadır. 

VideoPro, uzman iş ortaklarıyla başta medya sektörü olmak üzere çeşitli sektörlere profesyonel video ürünleri ve çözümleri öneren, dağıtıcı konumda bulunan bir şirkettir.
Label

Şehit Teğmen Ali Yılmaz Sok. Talia Plaza No: 14 Kat: 1 Kavacık / Beykoz / Istanbul

Tel: 0216 413 50 00Fax: 0216 413 73 77